HEXA CINEMA virtualios realybės filmų seansai

HEXA CINEMA virtualios realybės filmų seansai

SOFIJOS festivalio uždarymo dieną kviečiame į virtualios realybės kino seansus „Aš Lietuva“ ir „Žaisti gyvenimą“. Virtualiosios realybės kino žavesys – tai galimybė sukurti įsimintinus įspūdžius ir pojūčius bet kurioje vietoje. Laikina virtualaus kino erdvė birželio 22 d. (šeštadienį) įsikurs Kultūros virenėje.

Seansai vyks nuo 11:00 iki 18:30 val. Įsigydami bilietus pasirinkti galite iš dviejų filmų.
Bilietų kainos: „Aš Lietuva“ – 5 Eur, „Žaisti gyvenimą“ – 10 Eur, Perkant bilietus į abu filmus- 12 Eur. Kainos su SOFIJOS festivalio nuolaida.

Bilietus su bankinėmis kortelėmis bus galima įsigyti ir vietoje, tačiau kadangi vietų skaičius labai ribotas, siūlome savo vietą užsitikrinti iš anksto :
11:00 „Aš Lietuva“
11:40 „Žaisti gyvenimą“
12:20 „Aš Lietuva“
13:00 „Žaisti gyvenimą“
13:40 „Aš Lietuva“
14:20 „Žaisti gyvenimą“
15:00 „Aš Lietuva“
15:30 „Aš Lietuva“
18:00 „Aš Lietuva“
18:30 „Aš Lietuva“

APIE FILMUS:

🟡 „AŠ LIETUVA“ – tai odė Lietuvai bei jos grožiui. AŠ LIETUVA vos per 20 minučių nukelia į daugiau kaip 30 įkvepiančių mūsų šalies vietų. Užsidėjus virtualios realybės akinius, kviečiame aplankyti senąsias girias, miškus ir kopas, sklęsti virš jūros ir ežerų, upių ir upelių. Išskirtinį įspūdį palieka skrydis virš senamiesčių, vienuolynų stogų, kurie taip arti, kad beveik gali paliesti pirštais. Tai nepakartojamų pojūčių bei vaizdų kupina kelionė, kuri neabejotinai sužadina meilę mūsų gimtajai šaliai.

Poemą šiam filmui sukūrė žinoma rašytoja Akvilė Kavaliauskaitė, o ją įgarsino aktorė Ilona Balsytė. Šalia skambančios išskirtinės Kipro Mašanausko muzikos, filmas buvo papildytas ir erdviniu garsu, su kuriuo dirbo vienas talentingiausių Lietuvos garso dizainerių Artūras Pugačiauskas.

Trukmė – 20 min.

🟡 „ŽAISTI GYVENIMĄ“ – keliausite per dvi dešimtis virtualioje realybėje atgyjančių Algio Kriščiūno paveikslų. Naudojant šiuolaikines kompiuterinės grafikos technologijas, dailininko kūriniai buvo iš naujo atkurti trimatėje erdvėje bei patalpinti visa apimančioje virtualioje aplinkoje. Beveik pusės valandos trukmės filme Algio Kriščiūno paveikslai tampa gyvomis istorijomis, kurias įprasmina jaudinanti režisūrinių sprendimų choreografija bei specialiai pritaikytas autorinės kūrybos muzikinis garso takelis. Filmą kūrė gausi Lietuvos kino, kompiuterinės grafikos ir animacijos profesionalų komanda.

Filmas turi dvi versijas: muzikinę ir įgarsintą. Įgarsintoje versijoje skamba paties autoriaus Algio Kriščiūno užrašytos istorijos, kurias įgarsina Inga Jankauskaitė ir Mantas Jankavičius.
Trukmė – 26 min.

Bilietai: https://hexacinema.lt/bilietai/?selected_film=all…

Festivalio veiklas dalinai remia Lietuvos kultūros taryba ir Plungės raj. savivaldybė.

Skip to content