Kulių knygų klube – G. Kanovičiaus „Miestelio romansas“

Kulių knygų klube – G. Kanovičiaus „Miestelio romansas“

Gera naujiena tiems, kurie mėgsta skaityti ir tai, ką perskaitė, aptarti su kitais!

Sofijos festivalio metu įvyks pirmasis Kulių knygų klubo susitikimas.

Jo metu aptarsime Grigorijaus Kanovičiaus autentiškų prisiminimų romaną „Miestelio romansas“. Šiame pasakojime atsiskleidžia, kaip 1920–1941 m. istoriniai įvykiai keitė Lietuvos miestelių gyventojų – žydų, lietuvių, lenkų, rusų – likimus.

Knygos centre – paties autoriaus šeima, jų pamatinės vertybės, o greta ir spalvinga viso miestelio žmonių galerija. Jūsų laukia įtraukianti kelionė, kurią garantuoja rašytojo G. Kanovičiaus stilius – metaforų gausa, biblinės paralelės, liaudies filosofija, humoro ir lyrizmo derinys.

Kulių knygų klubo susitikimas vyks istorinėse, kamerinėse „Kultūros virenės“ erdvėse. „Kultūros virenė“ – autentiškas, rekonstruotas XVIII a. kultūros paveldo pastatas Kuliuose, Sofijos festivalio metu atversiantis duris kultūrai, menui ir prasmingiems bendruomenės susitikimams.

Klubo susitikime gali dalyvauti visi norintys – ir atidžiai perskaitę knygą, ir tik prisimenantys esmines jos idėjas. Taip pat ir tie, kurie kol kas neturi laiko skaityti, bet norėtų sudalyvauti jaukiame pokalbyje apie knygoje aprašytus XX a. istorijos vingius ir žmonių likimus.

Klubo susitikimą ir pokalbį apie knygą moderuos žurnalistė, LRT Knygų klubo įkūrėja Juta Liutkevičiūtė. Norite dalyvauti susitikime ar kilo klausimų? Rašykite Jutai ir registruokitės adresu juta.liutkeviciute@gmail.com

Skip to content