Konferencija „Solo kultūrinis verslas regione: kaip sukurti vertę?”

Konferencija „Solo kultūrinis verslas regione: kaip sukurti vertę?”

Solo kultūrinio verslo kūrimas regione– iššūkių kupinas procesas, už kurio sėkmę, augimą, plėtrą bei žinomumą įprastai atsakingas vienas vienintelis asmuo. Solo verslo idėjos autorius ir kūrėjas tampa ne tik vadovu, bet ir buhalterijos, gamybos ar tiekimo, klientų aptarnavimo ir daugelio kitų pagrindinių verslo sričių specialistu. Visgi, dėmesį sukoncentravus į paslaugų teikimą ar gamybą, bene didžiausias iššūkis, tenkantis verslą kuriančiam – vertės kūrimas ir vartotojo pasiekimas regione. Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Solo kultūrinis verslas regione: kaip sukurti vertę?“ regionines NVO kultūros organizacijas bei solo kūrybinius verslus, kuri vyks 𝗴𝗲𝗴𝘂𝘇̌𝗲̇𝘀 𝟭𝟴 𝗱. 𝟭𝟯:𝟬𝟬 𝘃𝗮𝗹.,𝗞𝘂𝗹𝘁𝘂̄𝗿𝗼𝘀 𝘃𝗶𝗿𝗲𝗻𝗲̇𝗷𝗲 (Liepų g. 1, Kuliai).

Konferencijoje kalbės ir diskusijai kvies:

▪️ Indrė Razbadauskaitė – Venskė – “Lighthouse Neuromarketing Lab” bendraįkurėja, LiMA Klaipėdos skyriaus tarybos pirmininkė, LCC tarptautinio universiteto, ISM ir VU VM dėstytoja, mentorė, rinkodaros konsultantė, prekės ženklo „Nepaleisk svajonės” įkūrėja.
▪️ Meda Mačiuitytė – Kūrybiškas solo verslas: nuo beprotiškos idėjos iki naujos mados atvedimo”. Meda prekinio ženklo „Garden Mood” įkūrėja ir stilingų moteriškų sodo rūbų kūrėja. Gal kai kam ši idėja skamba beprotiškai, bet iš tikro tai yra ne tik kūrybiškas, bet tuo pačiu ir iššūkių kupinas verslas.
▪️ Simas Buziliauskas – Aktorius, renginių organizatorius ir vedėjas, turinio socialiniams tinklams kūrėjas. Muzikos autorius ir atlikėjas.

Programa:
13.05-13.30 – Simas Buziliauskas – Kada hobis tampa verslu?
13.30-14.00 – Meda Mačiuitytė – Kūrybiškas solo verslas: nuo beprotiškos idėjos iki naujos mados atvedimo”
14.00-14.30 – Indrė Razbadauskaitė Venskė – dažniausios marketingo klaidos mažiems verslams
14.30-14.45 – kavos pertrauka
14.45-15.15 – diskusija
15.15-16.15 – praktika

Renginį organizuoja: Sofijos festivalis.

Festivalio veiklas remia Lietuvos kultūros taryba ir Plungės r. savivaldybė.

Skip to content